archives

Jakiego typu dostęp jest wymagany do konta Google Ads?

Użytkownik serwisu Promonavi udostępnia standardowy dostęp do swojego konta Google Ads. Takiego typu dostęp jest zazwyczaj udostępniany agencjom reklamowym dla ustawienia kampanii reklamowej w Google Ads.

Czy podłączenie konta Google Ads wpływa na cenę za kliknięcie?

Nie. Standardowe podłączenie konta Google Ads w serwisie Promonavi.pl nie może w żaden sposób wpłynąć na cenę za kliknięcie. Serwis PromoNavi został stworzony z myślą o tym, aby optymalizować koszty kampanii w Google Ads. Przeczyłoby to zatem idei danego serwisu.

Czy moje ustawienia w kampanii reklamowej Google Ads i dane, które udostępniam w serwisie Promonavi.pl są przekazywane osobom trzecim?

Nie. Nie wykorzystujemy w żaden sposób dane z kampanii reklamowych (ani ich ustawień) i dane wprowadzone przez użytkownika do serwisu promonavi.pl nie przekazujemy osobom trzecim.

Jak zrezygnować z korzystania z serwisu promonavi.pl?

Współpraca może zostać rozwiązana w każdej chwili poprzez wysłanie wiadomości e-mail na support@promonavi.pl, co najmniej 20 (dwadzieścia) dni roboczych przed faktycznym zakończeniem świadczenia usług.

Czy mogę połączyć więcej niż jedno konto GoogleAds z promonavi.pl?

Jak najbardziej. Nie ma ograniczenia co do liczby kont połączonych z promonavi.pl.

Czy na moim koncie Google Ads zajdą jakieś zmiany w związku z połączeniem z serwisem promonavi.pl?

Nie. Na koncie Google Ads użytkownika nie zachodzą żadne zmiany. Użytkownik we własnym zakresie zarządza i doładowuje swoje konto w Google Ads.
Użytkownik Promonavi może jedynie poprawić wyniki swoich kampanii reklamowych korzystając z bezpłatnych narzędzi, które udostępnia serwis Promonavi.

Jak zacząć korzystanie z narzędzi oferowanych przez promonavi.pl?

Aby rozpocząć pracę z narzędziami dostępnymi w serwisie Promonavi wystarczy założyć konto w Promonavi.pl na stronie  https://promonavi.pl/signin

Czy narzędzia reklamowe w serwisie Promonavi są bezpłatne?

Podstawowe narzędzia reklamowe w serwisie są i będą zawsze bezpłatne. Opłata zostanie wprowadzona wraz z pojawieniem się nowych, zaawansowanych narzędzi w PromoNavi. Opłata będzie wprowadzona tylko za nowe narzędzia, dla osób, które będą chciały z nich skorzystać.

Platform Video Presentation
Platform Presentation
about 9 minutes